Keszthely – pályázat

A Kukorelly - Reischl Tanulmányi Alap

pályázatot hirdet. A pályamunkák beérkezési határideje: 2015. május 15.

T é m a k ö r ö k

- Keszthely természeti-földrajzi adottságai és az ebből adódó lehetőségek

- Keszthely kulturális értékeinek megőrzése, a város kulturális potenciáljának növelése
- Keszthely külkapcsolataiban rejlő fejlesztés lehetséges pályaterei, útjai
- Keszthely gazdasági életének elképzelhető kitörési pontjai

P á l y á z a t i  f e l t é t e l e k

● A pályázat jeligés. Az írásban beküldött pályamunka mellé, lezárt borítékban kérjük csatolni a szerző nevét, születési évét és lakcímét.

● A pályamunkát 2015. május 15-ig kell beküldeni a keszthelyi Balatoni Múzeum címére: 8360 Keszthely, Múzeum u. 2. A borítékon kérjük kívül feltüntetni: « Keszthely, 2015 – pályázat «

● A pályázati anyag terjedelme A/4 -es oldalon 13 pontos betűmérettel, minimum 12, maximum 25 oldal lehet.

● A pályamunkát két kinyomtatott példányban és két adathordozón kell beküldeni.

● Tudományos igényű munka esetén kérjük a lábjegyzeteket a lap alján vagy a dolgozat végén megjelentetni és az irodalomjegyzéket megadni. Tudományos esszé esetében a felhasznált irodalom felsorolását kérjük feltüntetni.

● A pályaműveket négy tagú zsűri bírálja el. A legjobb pályamű, - esetleg pályaművek - publikálását a zsűri elősegíti.

● A pályázók életkora 16 - 30 év lehet.

● Az eredményhirdetés várható ideje 2015 júniusában lesz, várhatóan „Keszthely Város Napjának” ünnepén.

Pályadíjak:

Első díj 100.000.-Ft.

Második díj 50.000.-Ft.

Harmadik díj 25.000.-Ft.

Megjegyzés: A zsűri a díjakat összevonhatja, megoszthatja, és további jutalmakat is megállapíthat.

Kukorelly-Reischl Tanulmányi Alap

hétfő, 08 június 2015 08:10