Márciusi ifjak - múzeumi óra

Részvételi díj: 450 Ft/fő/alkalom (bérlettel kedvezőbb!)

Időtartam: 45 perc

Tantárgyi kapcsolódás: olvasás

A program keretében lehetőség nyílik arra, hogy az általános iskolások testközelbe kerüljenek a Balatoni Múzeum ’48/’49-es forradalom és szabadságharchoz kötődő műtárgyaival. A foglalkozás alatt a gyerekek akár kézbe is vehetik a szabadságharcban használt szablyákat, puskát vagy éppen Kossuth Lajos pisztolyát. A tematikus órák segítenek a megemlékezésben és abban, hogy a gyerekek ismerete a témában bővüljön, hogy azt a tanórákon is kamatoztathassák.

Lehetőség van arra, hogy a Balatoni Múzeum házhoz menjen, s az iskola épületében tartsa meg a foglalkozást.

Bővebb információ Németh Péter múzeumpedagógustól kérhető a 83/312-351-es telefonszámon vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen.

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérjen ajánlatot!

Amennyiben kínálatunk felkeltette érdeklődését, keresse fel munkatársunkat!

Németh Péter
múzeumpedagógus