"Akik holnap halnak meg a szabadságért – a Keszthelyi Fehér ember”

A Balatoni Múzeum tisztelettel meghívja az "Akik holnap halnak meg a szabadságért - a Keszthelyi Fehér Ember" című dokumentumfilm premiervetítésére.

Helyszín:
Balatoni Múzeum, emeleti előadóterem

Időpont:
2018.02.13. kedd, 17 óra

Program:
A megjelenteket köszönti:
RUZSICS FERENC, Keszthely város polgármestere, valamint
HAVASI BÁLINT, a Balatoni Múzeum igazgatója

Köszöntőt mond:
HALÁSZ JÁNOS országgyűlési képviselő, a Fidesz parlamenti frakciójának szóvivője, a Magyar Művészeti Akadémia felügyelő testületének elnöke

A dokumentumfilm vetítését követően kötetlen beszélgetésre kerül sor a film készítőivel.
Moderátor:  TAR FERENC történész

A film a DEBRECENI MOZGÓKÉPKULTÚRA ALAPÍTVÁNY alkotása.
Készült az 1956-OS EMLÉKBIZOTTSÁG támogatásával.

A várható nagy érdeklődésre való tekintettel kérjük, részvételi szándékát 2018.02.09-ig jelezze a +36 83 312 351-es telefonszámon, vagy az alábbi regisztrációs oldalon.

szerda, 14 február 2018 08:38

Hírlevelünkről bármikor leiratkozhat a hírlevelek alján található linkre kattintva, vagy leiratkozási szándékát jelezheti az info@balatonimuzeum.hu emailcímre is. Adatkezelési szabályzatunkat honlapunkon találja. A feliratkozás gombra kattintva a fentieket tudomásul veszi és elfogadja.
Please wait